Electrician

Σχετικά με την Crown

Η Crown Holdings, Inc., είναι ένας παγκόσμιος ηγέτης στην παραγωγή μεταλλικών συσκευασιών. Σχεδιάζουμε και παράγουμε μία ευρεία γκάμα καινοτόμων και βιώσιμων λύσεων μεταλλικών προιόντων συσκευασίας. Οι πελάτες μας είναι μερικές από τις μεγαλύτερες και πιο σεβαστές εταιρείες στον κόσμο.

Είναι μία συναρπαστική στιγμή να γίνετε μέρος μας καθώς η Crown προσφέρει την ευκαιρεία να αναπτυχθείτε και να εξελίξετε τις δυνατότητες σας σε έναν αναπτυσόμενο κλάδο.

Η Crown ιδρύθηκε με στόχο την προώθηση της βιωσημότητας και αυτό το όραμα συνεχίζει να είναι ουσιαστικό στο μακροπρόθεσμο μέλλον μας.

Τίτλος θέσης:  Ηλεκτρολόγος Ημερήσιας Βάρδιας

Τίτλος θέσης:
Ηλεκτρολόγος Ημερήσιας Βάρδιας

Σχετικά με την θέση εργασίας:

Υποστηρίζει τον ηλεκτρολογικό εξοπλισμό των εγκαταστάσεων, βελτιώνει, εφαρμόζει τροποποιήσεις προγραμμάτων plc και αναπτύσσει νέα προγράμματα για τη βελτίωση της ασφάλειας, της ποιότητας και της αποτελεσματικότητας του εξοπλισμού παραγωγής. Καλύπτει τη βάρδια κατά τη διάρκεια των καλοκαιρινών αδειών.

Κύριες αρμοδιότητες:

• Διασφαλίζει ότι όλος ο παραγωγικός και βοηθητικός ηλεκτρολογικός εξοπλισμός του εργοστασίου, λειτουργεί με Ασφαλή και Σωστό τρόπο, καταγράφει και αναφέρει όλες τις ενέργειές του.
• Συνεργάζεται με το προσωπικό παραγωγής και συντήρησης για την αποκατάσταση βλαβών, ιακοπών ρεύματος κλπ και καταγράφει όλες τις δραστηριότητες στα σχετικά ημερολόγια.
• Εξασφαλίζει ότι οι ηλεκτρικές εγκαταστάσεις / εξοπλισμός του εργοστασίου π.χ. φωτισμός, αίθουσες υπολογιστών, γραφεία, συσκευές κλπ. λειτουργούν με ασφάλεια και σύμφωνα με τα εγκεκριμένα ηλεκτρικά  πρότυπα και κανονισμούς.
• Εκτελεί ηλεκτρολογικές συντηρήσεις, ελέγχους ασφαλείας, ηλεκτρολογικές τροποποιήσεις κλπ σύμφωνα με τις οδηγίες του προϊσταμένου του.

• Υποστηρίζει τον ηλεκτρολόγο βάρδιας όταν χρειάζεται για γρηγορότερη εύρεση βλαβών και να έχει τη δυνατότητα υλοποίησης ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων μεσαίου επιπέδου με πιο ασφαλή και   αποδοτικό τρόπο. Συμμετέχει σε όλες τις ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις / βελτιώσεις  με την υπόλοιπη ηλεκτρολογική ομάδα

Τι προσφέρει η Crown

  • Την ευκαιρεία να χτίσετε μία καριέρα σε ένα πολυπολιτισμικό περιβάλλον
  • Να ανταμειβεστε δίκαια και να προάγεστε με βάση την αξία και την απόδοση σας
  • Επαγγελματική εξέλιξη μέσω εκπαίδευσης και εργασιακών εμπειριών
  • Υσχηρή δέσμευση και υποχρέωση για την ασφάλεια των εργαζομένων μας

Ελάτε μαζί μας και γίνετε μέρος μίας διεθνούς ομάδας επαγγελματιών με πάθος την βιώσιμη συσκευασία

Συνεργασία / Working Together

Η Προσβασημότητα, η Ισότητα, η Πολυπολιτισμικότητα και η Ενσωμάτωση είναι κύρια χαρακτηριστικά της κουλτούρας συνεργασίας της Crown με σύνθημα Working Together. Στόχος μας είναι η εκτίμηση και ο σεβασμός κάθε ατόμου και να καλλιεργούμε ένα περιβάλλον όπου όλοι εκπροσωπούνται. Προσπαθούμε να προωθούμε την ψυχολογική ασφάλεια, επιτρέποντας στους συναδέλφους μας να φέρουν τον αυθεντικό εαυτό τους στο εργασιακό περιβάλλον και εντέλει να νιώσουν πραγματικά ότι είναι μέρος της Crown.

Κοινωνικά Δίκτυα #LI-DNP
Μάθετε περισσότερα για την Crown στους λογαριαμούς κοινωνικών δικτύων μας
LinkedIn | Facebook | YouTube | Glassdoor | X (Twitter)

Electrician

Requisition ID:  3356
Location:

Korinthos, GR, 20100

Functional Area:  Manufacturing
Experience Level:  Experienced professional
Type of Contract:  Permanent